Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Počítačové tapety pro Windows - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro notebook, mobilní telefon, monitor, displej, obrazovka počítače, smartphone, PC, ultrabook, počítač, tablet, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10, Chrome OS, BlackBerry OS, Slackware, Microsoft Windows Vista, Android, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows 95, Windows Server 2012. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, free wallpapers, flóra, stromy, fantasy, oceán, moře, pláže, Formule 1, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, motorky, nature - příroda, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, fraktály, sportovní wallpapery, ptáci. Stahujte ve velikostech 1024x768, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, 360x640, 375x812, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1920x1080, 360x760, 1600x900, 1080x1800, 412x846, 1366x1024, 1600x1200, 1920x1280 atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, V, humor, školství, Sexy Kristin Kreuk, M, internetové stránky, Skvělé hry online zdarma, European Union, kuriozity, Full HD tapety ke stažení, weby, volný čas

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, stavby, auta, květiny, hudba, hmyz, náboženství, ptáci, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, ženy a dívky, halloween, muži, jídlo a nápoje, ovoce, rostliny, nápoje, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, láska, přístroje atd.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkaz, Rihanna, zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Vše o Vánocích, Denise Richards, Obrázky na PC ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení, multimédia

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Informace, cestování, hry a informace

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Vtípky, fóry, anekdoty, frky, fórky, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, fóry, anekdoty, frky, fórky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, černý humor, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: zadarmo, V, hyperlinky, Britney Spears, F, webové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Omalovánky k vytištění pro děti, Životopisy osobností, odkazy, Online hry pro děti zdarma, URL

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU, fyzikální jednotky, týmy NHL, okresy České republiky apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety ke stažení. lze použít v displej, obrazovka počítače, tablet, phablet, monitor, mobilní telefon, mobil, počítač, notebook, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Me, Windows 2000, Windows 95, Windows NT, Windows 98, Java ME, Slackware, Windows 10, Mac, Android. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, příroda, krajina, budovy a stavby, motorky, motocykly, wallpapery, auta, hry a herní wallpapery, noční města, rostliny, sportovní pozadí, letadla, zvířata, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolte si z rozměrů 768x1024, 1280x960, 1280x1024, 1280x768, 2160x3840, 1200x1920, 2048x1536, 1280x854, 2560x1600, 1920x1200, 2560x1440, 1024x768, 1024x600, 320x568, 1152x768, 1536x2048 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak přehrát, jak otevřít, jak spustit soubory z následujících kategorií: písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, dokumenty apod.

Klíčová slova: internet, Dopravní značky, Hry pro nejmenší online, Mamiko Tayama sexy fotky, doporučujeme, Prapory českých měst, Vlajky států USA, Biografie Jessica Alba, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, počítače, webovky

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU, fyzikální jednotky, týmy NHL, okresy České republiky apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Motta, úsloví, přísloví, myšlenky, aforismy, výroky, rčení

Slavné citáty, Motta, úsloví, přísloví, myšlenky, aforismy, výroky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: zajímavosti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Ilustrační obrázky, Online hry pro děti zdarma, Real Madrid CF sepak bola, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Hry pro nejmenší online, výukové pomůcky, Státní prapory všech států, Státní prapory, info, Filmy, natáčení, střih, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Další odkazy:

Omalovánky, hry pro děti
Naše tipy na užitečné weby
Catherine Bell
Tipy na užitečné weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Texty blahopřání
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Download music, mp3, movies, videos
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky vlajek států

Děkujeme vám za vaši návštěvu.