Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Frky, vtipné texty, vtípky, ftipy, anekdoty, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, vtípky, ftipy, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, kameňáky, černý humor apod.

Internet, síť, počítače a internet

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, měny, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching apod.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: webové stránky, Seznam přípon a koncovek souborů, pro děti, humor, CelebritySelena Gomez, Databáze osobností Kdo je to?, weby, kuriozity, Tapety na plochu flóra a květiny, Prapory regionů a království, Dopravní značení, Kliparty pro dokumenty, Nejhranější hry online

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Barbie hry, Adventury, Deskovky, Oblíkačky, Logické hry, Letecké simulátory, Omalovánky apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Vánoční online hry, Strategie, Klasické, Sportovní, Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Pro dívky, Velikonoční hry, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Keywords:Wallpapers na zdarma PC ke stažení, volný čas, Wallpapers na PC ke stažení, B, Biografie Britney Spears, F, Super online kvízy, Dopravní značky, Biografie Mariah Carey, č, Vánoční web, F

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Fórky, černý humor, ftipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Chcete se pobavit? Fórky, černý humor, ftipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Stolní a deskové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Postřehové hry, Pro dívky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Animace, Strategie a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, měny, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Adventní magazín, internet, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Celebrity Estella Warren, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Biografie Lucy Liu, zeměpis, Online hry pro děti zdarma, odkazy, Webové html5 hry zdarma

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, nápoje, náboženství, osobnosti a lidé, rostliny, auta, květiny, muži, mapy, hudba, smajlíci a emotikony, symboly, hmyz, dopravní prostředky, zvířata, nástroje a přístroje, přístroje, věda, ptáci, láska, Vánoce a Advent, ženy a dívky, stavby atd.

Wallpapers na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, PC, tablet, počítač, smartphone, monitor, displej, notebook, mobil a pro operační systémy macOS, BlackBerry OS, Slackware, Android, Windows 95, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows XP, Linux Fedora, Linux Mint. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, letadla, wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, rostliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, budovy a stavby, sportovní pozadí, auta, operační systémy, Windows. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 768x1024, 1152x864, 1920x1440, 1536x2048, 375x812, 1280x800, 360x760, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1440x2560, 1920x1200, 1080x1800, hi res 2560x1920, 854x480, 2048x1080 atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Náš tip, počítače a internet

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v mobil, PC, notebook, počítač, obrazovka počítače, monitor, tablet, phablet, ultrabook, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Mac, Linux Fedora, OSX, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 98, Windows 10, Chrome OS. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Formule 1, zvířata, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Rally, závody aut, fraktály, flóra, stromy. Dostupné rozměry 1080x1920, 1800x1440, 1280x720, 1600x900, 1920x1440, 768x1024, 1152x1920, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, 1920x1080 Full HD, 375x667, 360x640, 1440x2560, 3200x1800, 1536x2560 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Bonmoty, výroky, motta, moudrosti, aforismy, přísloví, rčení

Citáty slavných, Bonmoty, výroky, motta, moudrosti, aforismy, přísloví, rčení, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o životě od různých známých osobností.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

černý humor, anekdoty, kameňáky, ftipy, fóry, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, kameňáky, ftipy, fóry, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O ekonomech, O škole, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O Slovácích, O zvířátkách, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O ženách, O manželství, O Němcích, O důchodcích, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Klíčová slova: linky, Online testy zdarma, multimédia, Svatební blahopřání a texty, Online životopisy, biografie slavných osobností, Státní prapory zemí světa, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázková přání k svátku podle jmen, Prapory českých měst, zadarmo, URL

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, nápoje, náboženství, osobnosti a lidé, rostliny, auta, květiny, muži, mapy, hudba, smajlíci a emotikony, symboly, hmyz, dopravní prostředky, zvířata, nástroje a přístroje, přístroje, věda, ptáci, láska, Vánoce a Advent, ženy a dívky, stavby atd.

Wallpapers na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, PC, tablet, počítač, smartphone, monitor, displej, notebook, mobil a pro operační systémy macOS, BlackBerry OS, Slackware, Android, Windows 95, Windows Server 2012, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows XP, Linux Fedora, Linux Mint. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, letadla, wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, rostliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, budovy a stavby, sportovní pozadí, auta, operační systémy, Windows. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 768x1024, 1152x864, 1920x1440, 1536x2048, 375x812, 1280x800, 360x760, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1440x2560, 1920x1200, 1080x1800, hi res 2560x1920, 854x480, 2048x1080 atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Informace, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, nástroje, fyzika, matematika, český jazyk, latina, náboženství a křesťanství, hardware, software, politika, kultura, bankovnictví, literatura, zkratky, příroda, materiály, chemie, psychologie, internet, rostliny, počítače, jídlo, zločin a právo, cestování atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Keramický adventní věnec, Písnička, Kuba, Nový rok, Husarské knoflíky, Vánoční světýlka, Vánoční trhy, K Vytisknutí, Popelka, Betlém, Sněhulák, Plocha, Štóla, Santa Claus, Jmenovka, Korálky, Drážďany, Film, Německy, Píseň, Mrazík, Striezelmarkt, Štědrý večer, Jmenovky, Řetězy, Osvětlení, Vánoční hvězda, Kinder, Adventní věnec, Omalovánky, Wallpaper apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: doporučujeme, cestování, info, počítače, odkaz, Zhang Ziyi, Staré hry online, tipy, Státy a jejich prapory, Životopisy slavných osobností, Super free web games zdarma, zábava, Brittany Murphy, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Přání a blahopřání
Tipy na užitečné weby
Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista
Odkazy na partnerské weby
Biografie Shakira
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Film Avatar 1,2
Doporučené odkazy na zajímavé weby
CelebrityHeather Locklear
Naše tipy na zajímavé stránky
Historie strategických válečných her

Děkujeme vám za vaši návštěvu.