Partnerské weby, důležité informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Vtipy, vtípky, černý humor, anekdoty, frky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, vtípky, černý humor, anekdoty, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Informace, důležité informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, věda, zkratky, hardware, školství, psychologie, technika, náboženství a křesťanství, nemoce, nápoje, nástroje, jídlo, příroda, sport, rostliny, literatura, stavebnictví, cestování, politika, filozofie, materiály, účetnictví, bankovnictví, zločin a právo atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: zdarma, Prapory regionů a království, Kliparty zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Online hry pro děti zdarma, zajímavosti, kuriozity, Sexy Maria Šarapovová, Nejhranější online testy a kvízy, V, počítače, zeměpis

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Náš tip, důležité informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Letecké simulátory, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Logické hry apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, filozofie, politici, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, státní správa, psychologie, přezdívky, osobnosti, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, sport, politika, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, vlastnosti, zločin a právo, mytologie atd.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Členské země americké federace, Online hry pro děti zdarma, Životopisy slavných osobností, Sexy Tara Reid, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, odkazy, Cestování do USA, Přehled formátů souborů, info, M

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Internet, síť, důležité informace

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Deskovky, Logické hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, online html5 hry, Barbie hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, jak přehrát, v čem upravit, jak spustit, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit soubory následujících typů: šablony dokumentů, dokumenty, video soubory, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: F, Nejhranější hry online, K, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, webové stránky, pro děti, výukové pomůcky, Istanbul city, zábava, Vlajky jednotlivých států USA, cestování, Online vánoční magazín

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Síť, důležité informace

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, týmy NHL, obecné zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, měny, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internet, Eliza Dushku, Světové vlajky, URL, humor, Americké státy, Online testy zdarma bez registrace, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Kliparty pro dokumenty

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Doporučené odkazy, důležité informace

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Betlém, Windows, Smrk, Tapeta, Květiny, Recepty, Kameňák, Bůh, Anděl, Vánoční prostírání, Pokrmy, Vánoční svíčky, Dia, Perníčky, Strom, Patchwork, Vánoční koledy, Hostina, K Vytištění, Vánoční punč, Santa Claus, LED svíčky, Santa, Vánoční hvězda, Slámový adventní věnec, Vánoční filmy, Schleich, Film, Silvestr, Keramický adventní věnec apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. Mj. na webu naleznete Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, zadarmo, školství, odkaz, Hry pro kluky, Vtipy, volný čas, zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník, M, Stručný slovník pojmů a termínů, Ashlee Simpson, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Další odkazy:

Online hry omalovánky
Tipy na Partnerské weby
Sexy Jennifer Lopez
Tipy na zajímavé weby
Fantasy wallpapers
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Omalovánky zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy Sarah Michelle Gellar
Odkazy na užitečné webové stránky
Online poker, karetní hry na Internetu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.