Naše tipy, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států New York, Connecticut, Colorado, Nové Mexiko, Louisiana, Montana, Delaware, Utah, Oklahoma, Washington, Aljaška, Idaho, Maryland, Pensylvánie, Georgie, Wisconsin, Kansas, Iowa, Arizona, Florida, Západní Virginie, Massachusetts, Nebraska, Missouri, Michigan, Ohio atd.

Hlášky, aforismy, rčení, moudra, motta, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, rčení, moudra, motta, bonmoty, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o smrti, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ekonom, Vražedkyně, Olympijský vítěz, Angličané, Královna, Vrah, Renesance, Hokej, KHL, Starověký Egypt, Esejista, Mluvčí, Egypt, Habsburkové, Ministr zahraničí, Vládce, Poslanec, Komunisté, Dabérka, Slováci, Pittsburgh Penguins, Hejtmani, Obchodník, Prezidenti ČR, Zavražděn, ČSSD, Ministr, Boston Bruins, HIV pozitivní, Miliardář, Producent, Československo, Máj, Rock ‚n‘ Roll, Philadelphia Flyers, Herec apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, internetové stránky, Hry pro kluky, Nejhranější hry online, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, F, Wallpapers na PC, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Pozadí na plochu voda, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zábava, počítače, školství

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Bojové hry, Akční hry, Adventury, Střílečky, Strategie, Relaxační hry, Animace, Karetní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti a tak dále.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, literatura, technika, hardware, matematika, materiály, různé, cestování, počítače, český jazyk, politika, bankovnictví, jídlo, fyzika, nápoje, rostliny, náboženství a křesťanství, internet, kultura, účetnictví, lékařství a medicína, sport, nástroje, příroda atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií přezdívky, psychologie, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, filozofie, politika, politici, věda, osobnosti, mytologie, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, umělci, žurnalisté a novináři, poruchy, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, Spisovatelé a básníci atd.

Keywords:Online adventní magazín, A, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Tapety na PC zdarma ke stažení, Morocco, linky, Přehled vlajek USA, URL, Omalovánky a vymalovánky, multimédia, info, Nejlepší školní testy a kvízy

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat, jak otevřít soubory následujících typů: šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory, video soubory, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, dokumenty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Tapety na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, notebook, PC, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, mobil, počítač, ultrabook, monitor, displej a pro operační systémy Windows 98, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows NT, macOS, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 2000, Slackware, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu počítače z kategorií adventní a vánoční tapety, auta, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, rostliny, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, noční města, letadla, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, wallpapery, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, sportovní pozadí. Stahujte ve velikostech 2048x1536, 1080x1800, 1024x600, 412x846, 375x667, HD 1280x720, 1536x2560, 1600x2560, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 1440x960, 1920x1280, 1280x1024, 360x760, 1920x1200, 1152x864 atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Seznam souborových přípon, internet, Biografie Kate Winslet, webové stránky, Vše o Vánocích, Vlajky měst České republiky, Obrázky na plochu Velikonoce, tipy, Přehled státních vlajek států světa, odkazy, Ilustrace, obrázky

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Anekdoty, vtipné texty, fórky, ftipy, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipné texty, fórky, ftipy, černý humor, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít soubory následujících typů: šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku, obrazy disků, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, video soubory, systémové soubory apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, geocaching, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, státy usa, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: H, zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Biografie Estella Warren, V, Webové online testy zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Kate Hudson, Online biografie, životopisy osobností, Dopravní značky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Anekdoty, vtipné texty, fórky, ftipy, černý humor, kameňáky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipné texty, fórky, ftipy, černý humor, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Barbie hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Auta a závodní, online html5 hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky apod.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Sportovní hry, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Strategie, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: Členské země americké federace, doporučujeme, Biografie slavných osobností, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Seznam zkratek a akronymů, Omalovánky k vytištění, F, humor, odkaz, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, pro dospělé, Přání ke kulatému výročí, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox: Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Další odkazy:

Cameron Diaz
Tipy na užitečné weby
Hinge is online dating app building relationships
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Erika Eleniak
Zajímavé webové stránky
Online obrázky k vybarvení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Heidy Klum
Odkazy na užitečné webové stránky
Kasína

Děkujeme vám za vaši návštěvu.