Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, jak importovat, jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat soubory následujících typů: šablony dokumentů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, obrazy disků, internet a web, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Nej hry online, Vlajky měst a obcí České republiky, Pozadí na PC, humor, Lechtivé fotky Mandy Moore, Seznam souborových přípon, webové stránky, Hry pro dívky online, Texty přáníček k svátku podle jmen, Biografie slavných osobností, Vánoční magazín, doporučujeme, K

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, Vánoce a Advent, hudba, nástroje a přístroje, květiny, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, přístroje, láska, věda, stavby, nápoje, mapy, sport, ptáci, rostliny, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, zvířata, osobnosti a lidé, ovoce, symboly atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Keywords:Obrázky na plochu PC, Vánoční web, hyperlinky, Prapory českých měst, Sexy Julia Stiles, Ilustrační obrázky, odkaz, Dopravní značení, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Wallpapers na plochu počítače, zajímavosti, Dopravní značení

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Obrázky na plochu PC - tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu PC. lze použít v PC, displej, phablet, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, tablet, mobil, ultrabook, počítač, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Windows Server 2012, OSX, Windows 95, Windows 98, Windows 10 Mobile, Slackware, SUSE Linux, Lubuntu, Linux Mint. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií voda a bubliny, zvířata, moře, oceány, pláže, letadla, auta, hry a herní wallpapery, rostliny, noční města, budovy a stavby, sportovní pozadí, příroda, krajina, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, květiny, kytky, dopravní prostředky, operační systémy, Windows. Vyberte si rozměr z 1366x1024, 1600x2560, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1600x900, 2048x1536, 2048x1080, 360x640, 2560x1440, 768x1024, 375x812, 1536x2048, 1152x864, 1280x800, hi res 2560x1920, 1280x854 atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, herectví, herci a herečky, politika, mytologie, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, národnost, státní správa, poruchy, rodinné vztahy, fikce a fantasy, křesťanství, žurnalisté a novináři, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kuba, K Vytištění, Nový rok, Filmy, Kinder, Přáníčko, Patchwork, Vánoční filmy, Adventní svícen, Betlém, Advent, Pro děti, Jídlo, Vánoční kaktus, Jmelí, Štědrý večer, Vánoční stromeček, Jedle, Vánoční trhy, Hostina, Blahopřání, Korálky, Vánoční svařák, Šišky, Tichá noc, SMS, Svíčky, Václavské náměstí, Adventní trhy, Cesmína, Vánoční pozadí apod.

Klíčová slova: linky, Obrázky zdarma, pro dospělé, Vánoční zvoneček, A, Seznam přípon a koncovek souborů, tipy, Omalovánky k vytištění pro děti, M, Online testy zdarma, kuriozity, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové hry, Logické hry, Postřehové hry, Závody aut, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. KSČ, Architekt, Komik, Angličané, Washington Capitals, Filozof, Hudba, Novinář, Překladatel, Nobelova cena, Český slavík, Hejtman, New Jersey Devils, Ekonom, Válka, Královna, Philadelphia Flyers, Producent, Vrah, Miliardář, Zpěvačky, Trest smrti, Podnikatelé, Politik, Skladatel, Gymnasté, Orlík, Historik, Voják, Pittsburgh Penguins, Romantismus, Atentát, Hokejisté, Francie, Maršál, Vůdce apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: počítače, ekonomie a ekonomika, materiály, věda, nápoje, hardware, účetnictví, rostliny, zkratky, lékařství a medicína, fyzika, školství, stavebnictví, latina, zločin a právo, filozofie, literatura, matematika, internet, český jazyk, sport, psychologie, nástroje, technika atd.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: odkazy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, weby, Omalovánky k vybarvení, internetové stránky, URL, Free game online hry, Free hry, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, P, Nejhranější online testy a kvízy

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové hry, Logické hry, Postřehové hry, Závody aut, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Free game online hry

Běžte na free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Závody aut, Relaxační hry, Karetní hry, Logické hry, Bojové hry, Střílečky, Animace, Pro dívky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, halloween, dopravní prostředky, hudba, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, mapy, jídlo a nápoje, stavby, symboly, smajlíci a emotikony, náboženství, sport, ptáci, květiny, rostliny, zvířata, hmyz, nápoje, láska, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: webovky, Super online kvízy, počítače, cestování, K, Cestování po ČR a Evropě, Databáze osobností Kdo je to?, Seznam zkratek a akronymů, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Catherine Bell, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Proč nelze najít ideálního muže?: Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Další odkazy:

Wallpapers na plochu Vánoce
Tipy na zajímavé weby
Chicago city
Partnerské internetové stránky
Tapety na plochu Automobily
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
World countries flags
Linky na partnerské weby
Obrázky k svátku a k jmeninám
Doporučené odkazy
Countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.